:: Objavljeni so sklepi Komisije za študijske zadeve :: VPIS MOŽEN DO NAJKASNEJE 27. SEPTEMBRA 2023

V spodaj pripeti datoteki objavljamo sklepe Komisije za študijske zadeve.

Prošnje študentov, ki imate v skladu z Zakonom o interventnih ukrepih za odpravo posledic še odprte dodatne izpitne roke ter študenti, ki rezultatov izpitov še niste prejeli, bo komisija obravnavala v zadnjem tednu meseca septembra 2023.

Pozivamo vas, da nemudoma oddate potrebno za vpis v študijsko leto 2023/2024 (vpis v višji letnik, ponavljanje letnika ali podaljšanje statusa).

Pri tem vas opominjamo, da je vpis mogoče opraviti najkasneje do 27. septembra 2023.

Vse o vpisu je objavljeno na spletni strani: Vodič po vpisu: vpis v višji letnik, ponavljanje, absolvenstsko leto | Fakulteta za logistiko (um.si)

Vpis poteka elektronsko, preko sistema AIPS.
Postopek:

• izpolniš anketo v sistemu AIPS
  • izbereš vrsto vpisa (vpis v višji letnik, absolvent, ponavljanje)
  • izpolniš vpisni list (ne pozabi preveriti vseh podatkov)
  • potrdiš vpis
  • natisneš vpisni list in predmetnik.

Popolna vpisna dokumentacija zajema:

ZA VSE ŠTUDENTE:

• študentsko izkaznico, v kolikor potrebuješ hologramsko nalepko za novo študijsko leto,
  • podpisan vpisni list (NAREDIŠ V AIPS-u)
  • izpolnjen in podpisan predmetnik (NATISNEŠ IZ AIPS-a).

DODATNO ZA IZREDNE ŠTUDENTE:

• izpolnjeno in podpisano Pogodbo o izobraževanju v študijskem letu 2023/2024 v dveh izvodih,
  • izjavo plačnika o plačilu stroškov študija v primeru, da bo stroške študija poravnala pravna oseba,
  • izjavo poroka v primeru plačila šolnine na obroke,
  • Cenik za študijsko leto 2023/2024

Želimo vam uspešno novo študijsko leto.