Postani del prihodnosti: postani prodekan za študentska vprašanja

Vabimo zavzete, inovativne in predane študente, da se prijavijo na razpis za prodekana za študentska vprašanja.

To je edinstvena priložnost, da aktivno sooblikujete prihodnost fakultete in vplivate na izboljšave študijskega procesa in študentskega življenja.

Zakaj je ta vloga pomembna?

• Vpliv na odločitve: kot prodekan za študentska vprašanja boste imeli neposreden vpliv na odločitve, ki zadevajo študijski proces in študentsko življenje. Vaš glas bo štel!
  • Izkušnje v vodenju: priložnost za razvoj vodstvenih in organizacijskih sposobnosti, ki vam bodo koristile v nadaljnji karierni poti.
  • Mreženje: Sodelovanje z akademskim osebjem, industrijo in drugimi študenti vam bo omogočilo razvoj mreže profesionalnih stikov.
  • Inovacije in spremembe: Možnost, da prispevate inovativne ideje in pomagate pri uvajanju sprememb, ki bodo izboljšale študentsko izkušnjo.

Kaj potrebujete?

• Zavzetost in motiviranost za delo v korist študentske skupnosti.
  • Sposobnost vodenja, timsko delo in komunikacijske veščine.
  • Inovativnost in kreativnost pri reševanju problemov.

Kako se prijavite?

Vse informacije najdete v spodaj objavljenem sklepu.

Rok za prijavo je 16. januar 2024 do 12. ure.