Dostava živil na dom v Sloveniji in globalno v času epidemiološke krize – izzivi in priložnosti

“Če smo še pred kratkim preko spleta v večini primerov naročali orodje, računalniško opremo, parfume in ostale neživilske potrebščine, so naše virtualne košarice iz strahu pred novim virusom COVID-19 naenkrat napolnila živila. Temu primerno se je izrazito povečala prodaja živil v spletnih trgovinah.”

Objavljamo še en prispevek v rubriki “S predavatelji o aktualnem”, ki analizira dostavo živil na dom v Sloveniji in globalno v času epidemiološke krize – izzivi in priložnosti.

Celovit pregled stanja na področju dostave živil je v soavtorstvu s prof. dr. TONETOM LERHERJEM pripravil mladi raziskovalec asist. PRIMOŽ BENCAK.