Mednarodni študentski simpozij ~ Krakov, Poljska ~

12. sep
16. sep

Spoštovane študentke in spoštovani študenti,

letos bomo v sodelovanju s partnersko fakulteto iz Krakova Mechanical Engineering Cracow University of Technology organizirali tradicionalni mednarodni študentski simpozij “Logistics & International Business”.

Organizacija simpozija se vsako leto seli v drugo mesto in letošnji gostitelj bo poljski Krakov.

Tema letošnjega simpozija:

Digital technologies for logistics and supply chain

The papers will be published in the Scientific Journal Systemy Wspomagania w Inżynierii Produkcji.

Kako se lahko študenti FL UM udeležite simpozija?

Za udeležbo je potrebno pripraviti prispevek v angleškem jeziku na tematiko letošnjega simpozija.

Svojo željo, da bi se udeležili simpozija, pa sporočiti na isslib@um.si; sporočilu dodajte naslov in povzetek prispevka v angleškem jeziku.

Pomembno!

Trudimo se, da bo letošnji simpozij organiziran kot BIP (Blended Intensive programme), kar pomeni, da boste študenti prejeli dnevno dotacijo v višini 70 €, kar zadostuje za bivanje in prehrano v času simpozija.

Za več informacij: Student-Symposium