Informativni dan za podiplomski študij – PRESTAVLJENO

16. apr

Žal smo zaradi negotovih razmer v povezavi z izbruhom nove koronavirusne bolezni COVID-19, primorani informativni dan prestaviti. Nov datum bomo objavili na spletni strani in družbenih omrežjih.

Objavljamo nekaj informacij o magistrskem študiju, ki vam bodo olajšale odločitev za študij: https://fl.um.si/novica/vse-kar-moras-vedeti-o-magistrskem-studiju/.

Razmišljate o magistrskem študiju logistike?

Na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru pripravljamo INFORMATIVNI DAN za podiplomski študij.

Prijazno vas vabimo na našo fakulteto v četrtek, 16. aprila 2020, ob 17.00 uri, Mariborska 7 v Celju.

Kontatirajte nas

Kandidate za doktorski študij vabimo, da se indivualno obrnejo na sodelavko v Referatu za študentske zadeve Valerijo Kotnik, bomo pa veseli vašega obiska na informativnem dnevu.