Ne zamudi 1. prijavnega roka

Pričel se je 1. prijavni rok za vpis na dodiplomske programe.

Informacije smo zbrali na enem mestu.

Prijavni roki​ za državljane RS in državljane držav članic EU:

1. prijavni rok

Kandidati/-ke lahko oddajo eno prijavo, v kateri po prednostnem vrstnem redu navedejo do tri (3) študijske želje.

Drugi prijavni rok: od 20. do 27. avgusta 2021

Rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest: od 23. do 24. septembra 2021 do 12. ure
Kandidati/-ke lahko oddajo največ tri (3) prijave, v vsaki lahko navedejo eno študijsko željo.

Prijavni roki za Slovence brez slovenskega državljanstva in državljane držav nečlanic EU:

1. prijavni rok

Drugi prijavni rok: od 6. do 8. septembra 2021

Prijavo za vpis oddaj do roka, ki je naveden v razpisu, preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ s kvalificiranim digitalnim potrdilom, AAI-računom (račun avtentikacijske in avtorizacijske infrastrukture) ali uporabniškim imenom in geslom preko sistema SI-PASS. Kot pravočasna se upošteva prijava, ki je bila izpolnjena in oddana z elektronskim podpisom (kvalificirano digitalno potrdilo ali AAI-račun) oziroma brez varnega elektronskega podpisa (uporabniško ime in geslo) v eVŠ do roka, objavljenega v razpisu.

• Državljani RS in državljani držav članic EU.
  • Državljani držav nečlanic EU, ki imajo stalno bivališče v Sloveniji in so sami ali njihovi starši rezidenti RS za davčne namene.
  • Osebe s priznanim statusom mednarodne zaščite in prosilci za mednarodno zaščito.

Informacije o delu razpisa Fakultete za logistiko najdeš tukaj.

Si zamudil/-a naš informativni dan?

Za še več informacij, obišči naš portal za bodoče študente.

bodoci_naslovna