Že veš, kateri modul boš izbral/-a?

Fošner Maja

Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

Počasi se približujemo koncu pedagoškega procesa in čas je, da vam predstavimo module, da bo izbira za naslednje študijsko leto čim lažja.

Pri odločevanju glede izbire vas želim vzpodbuditi, da vas vodi želja po pridobivanju novega znanja vezanega z vašim začrtanim ciljem, kaj bi v prihodnosti radi počeli in kakšne informacije ter znanja potrebujete za to, da boste lahko še bolj suvereno vstopili na trg dela.

Želim vam obilo motivacije za dober zaključek študijskega leta ter veliko veselja pri branju vsebin modulov.

prof. dr. Maja Fošner
Prodekanica za izobraževalno dejavnost​ Fakultete za logistiko

Termini izbire

Termin e-izbire modulov bo potekal od 15. junija 2020 s pričetkom ob 8.00 uri do 19. junija 2020 do 24.00 ure.