Zanimivo raziskovalno delo in ukvarjanje z realnimi problemi gospodarstva?!

Točno to nam tokrat ponuja podjetje Maksim Hudinja d.o.o.. V okviru Centra za razvoj karier FL UM k sodelovanju tokrat vabimo študente VS/UN/MAG, ki bi želeli svoje teoretično pridobljeno znanje nadgraditi in dopolniti z proučevanjem konkretnih možnosti in priložnosti vzpostavitve logističnega centra v Celju.

Več o podjetju Maksim – Poslovno središče Hudinja najdete tukaj: www.maksimhudinja.si

Predvideno je sodelovanje z več profesorji in asistenti: izr. prof. dr. Darjo Topolšek in asist. Tino Cvahte Ojsteršek ter red. prof. dr. Tonetom Lerherjem (in po potrebi tekom projekta še s kom).

Če vas sodelovanje zanima, se do ponedeljka, 15. 3. 2021, javite doc. dr. Sonji Mlaker Kač na email: sonja.mlaker@um.si (prijava še ne zagotavlja sodelovanja, ekipo bomo oblikovali glede na potrebe in prispele prijave).

Se že veselimo novih izzivov, ki jih bomo odkrivali in premagovali skupaj z vami.