Začenja se novo študijsko leto – uvodna predavanja za bruce

Spoštovane brucke in spoštovani bruci,

dobrodošli na Fakulteti za logistiko UM. S 1. oktobrom začenjamo zares.

Vsi vemo, da COVID-19 od vseh nas zahteva določeno mero prilagajanja, vendar menimo, da je pomembno, da se prvič v čim večji meri srečamo v živo.

V ta namen smo uvodna predavanja na visokošolskem strokovnem študijskem programu, vse vpisane študente razdelili v dve skupini:

Skupina P1:  od priimka z začetnico A do vključno M imate uvodno predavanje kot je objavljeno v urniku 1. oktobra 2020 ob 8. uri v predavalnici P 101,

Skupina P2: od priimka N do Ž imate uvodno predavanje 1. oktobra 2020 ob 11. uri v predavalnici P 101.

Študenti univerzitetnega študijskega programa imate predavanje po urniku 1. oktobra 2020 ob 14. uri v predavalnici P 06.

Za ostalo izvedbo predavanj in vaj spremljajte urnik ter obvestila izvajalcev v e-učilnici (Moodle).