V reviji Ženska tudi intervju z našo dekanico

V najnovejši izdaji revije Ženska je med številnimi zanimivimi vsebinami objavljen tudi intervju z našo dekanico, red. prof. dr. Majo Fošner. V intervjuju je spregovorila o svoji poklicni poti, izzivih v vodstveni vlogi ter položaju žensk v logistiki.

“Navdušuje me, da se vse več žensk vključuje v logistiko in prevzema vodstvene položaje.”
Poudarila je, da logistika, zaradi svoje interdisciplinarnosti in hitrega prilagajanja sodobnim trendom, kot so umetna inteligenca, robotika in informacijske tehnologije, ponuja veliko priložnosti za ženske. Zaupala je tudi, kako uspešno krmari med kariero in osebnim življenjem.

Celoten intervju preberite v novi številki revije Ženska.