Uvodni sestanek projekta “projekta Sustainable Logistics 4.0: Digital and green skills for boosting innovation and sustainability of the logistics sector”

V ponedeljek, 12. septembra 2022, je potekal prvi del uvodnega sestanka projekta Sustainable Logistics 4.0: Digital and green skills for boosting innovation and sustainability of the logistics sector, ki se izvaja v sklopu programa Erasmus+ (Cooperation partnerships in higher education).

Projekt bo v treh letih razvil izobraževalni načrt in platformo za izobraževanje, kjer bodo logisti pridobili sodobna znanja in veščine s področja digitalnih, zelenih in trajnostnih vsebin v sklopu Logistike 4.0 z možnostjo pridobitev certifikatov znanja.

Vodja projekta na FL UM je izr. prof. dr. Brigita Gajšek, sodelujejo pa še asist. Simona Šinko, doc. dr. Tina Cvahte Ojsteršek ter asist. dr. Mateja Forte.

Partnerstvo povezuje visokošolske inštitucije (Politechnika Poznanska, Gaziantep Universitesi, Universidade de Aveiro in Univerza v Mariboru) z relevantnimi podjetji (Valuedo, ECQA in Zerynth).

sestanek online