Tadej Bibič na tekmovanju “Mednarodni matematični Kenguru” prejel bronasto priznanje

Na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru smo izjemno ponosni na našega študenta magistrskega študijskega programa Tadeja Bibiča, ki se redno udeležuje tekmovanj s področja matematike in dosega odlične uspehe.
Nedavno je prejel bronasto priznanje na 9. tekmovanju študentov v znanju matematike za Vegova priznanja, ki ga organizira Društvo matematikov, fizikov in astronomov Slovenije.

Tadeju čestitamo in mu želimo še veliko uspehov in dosežkov v prihodnje. Naj mu znanje matematike in logistike obrodi sadove v nadaljnji karierni poti ter naj bo navdih za vse nas!