:: Supply Chain day :: Utrinki s posveta o izzivih logistike

Logistika in oskrbovalne verige postajata vsebolj uveljavljeni in cenjeni panogi. Tako v slovenski kot svetovni družbi je logistika prepoznana kot gonilo gospodarstva, kar je v aprilu na posvetu ob evropskem dnevu oskrbovalnih verig na temo »Izzivi sedanjosti, rešitve prihodnosti: logistika in oskrbovalne verige« poudarila tudi dekanica prof. dr. Maja Fošner.

V posnetku si lahko pogledate, kaj smo ugotovili z zanimivimi gosti iz gospodarstva, diplomantko naše fakultete Adino Mlivić, predsednikom Slovenskega logističnega združenja Igorjem Žulo, Tadejem Smogavcem, strokovnjakom za e-mobilnost in Borutom Hočevarjem, novinarjem časnika Finance, ki pokriva temi energetike in logistike.