:: Študentsko delo :: Recepcija in terensko delo (dostava)

Skupina cargo-partner je dinamično in hitro rastoče mednarodno transportno in logistično podjetje, ki ga posebej odlikujejo prekomorske rešitve in integrirani sistemi informacijske tehnologije. Prisotni smo v 30 državah sveta, naš team sestavlja več kot 3.000 strokovnjakov. Poleg strokovnosti ter večletnih izkušenj, naše zaposlene odlikujejo raznolika kulturna ozadja, kar nam omogoča širok razpon in visok potencial za razvijanje novih idej in inovativnega načina razmišljanja. V Sloveniji uspešno poslujemo od leta 1996 in smo eno vodilnih podjetij v naši dejavnosti.
V ekipo vabijo študenta, za zasedbo delovnega mesta Receptor/Administrator.
Ponujajo vam možnost, da postanete del mednarodne ekipe in s tem pridobite novo znanje ter izkušnje na področju transportno logističnih procesov, v kombinaciji s poglobljenim spoznavanjem posameznega segmenta njihovih rešitev (Air, Sea, Road Transport & iLogistics).

Naloge in odgovornosti:

• receptorsko delo, sprejem, evidentiranje in usmerjanje obiskovalcev,
    • skrb za administrativni del transportnega procesa,
    • pregled dokumentov in pridobitev manjkajoče dokumentacije,
    • nalaganje dokumentov ter skrb za ažurnost programov in sistemov,
    • sodelovanje in usklajevanje z internimi oddelki (pregled dokumentov, pogojev ipd.),
    • fakturiranje (e-fakture in zbirni računi),
    • pregled in usklajevanje finančnih podatkov konec meseca,
    • urejanje pošte, administracija dokumentov, skeniranje, kopiranje in arhiviranje.

Njihova pričakovanja:

• visoko stopnjo urejenosti in organiziranosti,
    • natančnost, hitrost in zanesljivost pri delu,
    • samoiniciativo ter občutek odgovornosti,
    • dobro poznavanje MS Office orodij,
    • zmožnost hitrega prilagajanja v dinamičnem okolju,
    • sposobnost tekočega komuniciranja v angleškem jeziku,
    • vozniški izpit B kategorije (uporaba službenega vozila).

Kaj vam ponujajo:

• delo v uveljavljenem mednarodnem podjetju,
    • delovno mesto na Brniku,
    • enoizmensko delo,
    • stimulativno nagrajevanje,
    • delo v mladem in inovativnem okolju,
    • možnost dodatnih izobraževanj in kariernega ter osebnega razvoja.
Študentsko delo bomo ponudili zanesljivim in proaktivnim študentom ali absolventom, ki jim študijske obveznosti dopuščajo dovolj prostega časa, katerega želijo nameniti nabiranju izkušenj v mednarodno priznanem podjetju. Nudimo vam:
–    delovno mesto na Brniku,
–    delo v uveljavljenem mednarodnem podjetju,
–    delo v mladem in inovativnem okolju,
–    možnost dodatnih izobraževanj in kariernega ter osebnega razvoja.
Ostale ugodnosti: sodobno opremljeni poslovni prostori in visokotehnološko napredno skladišče, parkirna mesta za zaposlene, brezplačna uporaba fitnesa, ekipne športne aktivnosti, kotiček za sproščanje, sveže sadje, kava, čaji, voda, sokovi in prigrizki ter dodatno sofinanciranje pri nakupu in izbiri iz raznovrstne ponudbe iz avtomatov, oddelčni Team Buildingi, interna izobraževanja in prenos znanja med zaposlenimi, mentorski program in kontinuirana skrb za razvoj zaposlenih.
Delovno mesto je na Brniku. Pričetek dela takoj oz. po dogovoru.
V kolikor ste prepričani, da ustrezate pričakovanjem in ste oseba, ki želi svoje znanje dodatno obogatiti z izkušnjami ter se hkrati poistovetite z našimi korporativnimi cilji in identiteto »we take it personally, with passion for excellence and better than others« vas vabijo, da oddate svojo prijavo in se nam podrobneje predstavite.