Strokovna komisija za zmagovalca energetskih nagrad – promocijski projekti izbrala naš projekt H2Student

Projekt H2Student je bil s strani strokovne žirije izbran za zmagovalca v kategoriji promocijski projekti za energetske nagrade Financ, ki so jih podelili v okviru 22. Dnevih energetikov.

Čestitke vodji projekta na fakulteti izr. prof. dr. Matjažu Knezu in celotni ekipi, ki je ustvarjala odlično zgodbo. Na povezavi si lahko pogledate odziv vodje po izboru.

Več o prejemnikih nagrade, si lahko preberete tukaj.

Program H2Student je bil oblikovan na osnovi programa Ecubes za azijske igre pod okriljem olimpijskega komiteja Azije. Program vodimo in izvajamo na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru, sodelujemo pa tudi z Unescovo katedro o odprtih tehnologijah za prosto dostopne izobraževalne vire in odprto učenje z Instituta Jožefa Stefana.

Več o projektu: https://www.h2student.org/