Sodeluj z Ekonomsko fakulteto Univerze v Ljubljani na študentskem projektu

Ponuja se vam možnost, da v sodelovanju z Ekonomsko fakulteto, Univerze v Ljubljani, postanete del ekipe na 3-mesečnem plačanem študentskem projektu z naslovom »Stroškovna analiza lastništva tovornih vozil na LNG pogon«, ki se začne izvajati v sredini februarja. Iščemo entuziastičnega in ambicioznega študenta/-ko dodiplomskega študija. Sodelujoči bo deloval v skupini študentov različnih letnikov, smeri in stopenj študija pri celostni stroškovni analizi lastništva tovornih vozil na LNG pogon v sodelovanju s podjetjem CODOGNOTTO, d.o.o., ob podpori mentorjev. S tem bo poglobil poznavanje področja vozil na LNG pogon in njihove vloge v logistiki, si pridobil dragocene izkušnje timskega in projektnega dela ter okrepil spodobnosti, potrebne za uspešno izpeljavo projekta. Predhodno poznavanje področja ni pogoj, so pa »pogoji« interes ter pripravljenost za delo in raziskovanje. V priloženem dokumentu si lahko preberete natančnejši opis projekta, za več informacij in prijavo pa se javite asist. Klari Ljubi iz Ekonomske fakultete (klara.ljubi@ef.uni-lj.si).