Slovesna podelitev diplomskih listin Fakultete za logistiko

V torek, 2. aprila 2024, je Fakulteta za logistiko Univerze v Mariboru izvedla slovesno podelitev diplomskih listin. Dogodek je potekal v dvorani Narodnega doma v Celju, kjer smo listine ponosno podelili 58 diplomantkam in diplomantom 1. ter 2. stopnje študija.

Diplomante, njihove družine in prijatelje ter ostale goste je v uvodu nagovorila dekanica prof.dr. Maja Fošner, ki je diplomantom čestitala ob njihovem dosežku, zaključku študija in prejemu diplome, ki predstavlja nov začetek in nove priložnosti na njihovih kariernih poteh, ki jih ponujata logistika in oskrbovalne verige.

Diplomante sta nagovorila tudi vabljena govorca, podžupanja Mestne občine Celje Saša Kundih ter  lastnik in generalni direktor podjetja MIK d.o.o. Franci Pliberšek.

K svečanosti prireditve so z izvedbami glasbenih del doprinesli mladi glasbeniki, dijaki Gimnazije Celej Center, Nonet GCC pod vodstvom dirigentke Barbare Arlič Kerstein in  spremljevalna zasedba Zala Zupan na klavirju in Anže Polovšak na kahonu.

Ob zaključku prireditve je prisotne nagovorila še diplomantka Valentina Vaudi, ki svojo karierno pot gradi v podjetju Novartis. Zahvalila se je gospe dekanici, profesorjem in mentorjem za vodenje in podporo, ki sta bila temelj v letih študija.  V govoru je pudarila:

” Že od prvega dne ste nas spodbujali k odkrivanju novega – v obliki raziskovanja, projektov, dodatnih izobraževanj in izmenjav. Verjamem, da je vsak izmed nas v času študija doživel trenutek, ki ga je zaznamoval. Naj bo to novo prijateljstvo, opravljen izpit, uspešen zaključni zagovor, izmenjava ali pa nova služba. Sama sem naučila in odkrila marsikaj novega, vendar je največji pečat na meni pustila študijska izmenjava, ki mi je v marsičem spremenila življenje. Iz srca hvala Fakulteti za logistiko, ki nam je omogočila vse te izkušnje, da so nas izoblikovale v osebe, kakršne smo danes.”