Sklep o razpisu nadomestnih volitev v Študentski svet UM

Vršilka dolžnosti prorektorja za študentska vprašanja Univerze v Mariboru izdaja Sklep o razpisu nadomestnih volitev v Študentski svet Univerze v Mariboru, zaradi prostih mest člana/namestnika člana Študentskega sveta Univerze v Mariboru, in sicer iz članic:

• Ekonomsko-poslovne fakultete UM, za člana in namestnika člana;
  • Pedagoške fakultete UM, za člana in namestnika člana;
  • Fakultete za logistiko UM, za namestnika člana ter
  • Filozofske fakultete UM, za namestnika člana.

Volitve za člane ter namestnike članov Študentskega sveta Univerze v Mariboru se izvedejo v času od 29. 8. 2022 do 2. 9. 2022 do 12. ure, na sejah študentskih svetov članic Univerze v Mariboru.

Kandidacijski postopek za člane ter namestnike članov Študentskega sveta UM je trajal do 16. 8. 2022 do 12. ure.

Volilna komisija univerze za volitve študentov je na svoji seji dne 17. 8. 2022 pregledala prispele kandidature in sprejela Sklep o preverjanju in potrditvi kandidatur za člane in namestnike članov Študentskega sveta UM, ki so navedeni v prilogi.