:: S predavatelji o aktualnem :: doc. dr. Josip Orbanić

V tokratni rubriki S predavatelji o aktualnem objavljamo pogled na trenutno realnost dolgoletnega predavatelja naše fakultete
doc. dr. JOSIPA ORBANIĆA, ki je na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru svoje bogato znanje in izkušnje delil s študenti magistrskega študija pri predmetih Management kakovosti v logističnih sistemih in Logistične manipulacije ter Logistična tehnologija na univerzitetnem študijskem programu in seveda z zaposlenimi od same ustanovitve fakultete dalje.

Tudi po upokojitvi je ostal aktiven, njegovo zanimanje za zgodovino in razvoj železnic, transporta in logistike, še danes krepi njegov um. Vedno zanimiv sogovornik, ki svoje besede podkrepi s preverjenimi dejstvi in je prava enciklopedija o razvoju slovenskega železniškega prometa.

Vabljeni k branju zanimivega “pogleda z upokojenskega kavča”.