Priložnost za študente – Možnost prakse v podjetju DEWESoft

Podjetje DEWESoft iz Trbovelj išče motiviranega in nadarjenega študenta, ki bi mu s prakso omogočili nadgradnjo znanj z izkušnjami iz gospodarstva.

• Študent bo vpet v celoten proces nabave in logistike od sodelovanja pri komunikaciji z dobavitelji, organizaciji dobave, skladiščenju, odpremi in distribuciji izjemnim kupcem po celem svetu.
  • Študent bo vključen v vse procese, tako bo poleg spoznavanja z modernimi sistemi upravljanja z viri in logistiko vseh procesov, tudi fizično pomagal pri opravilih v enoti.
  • Delo je predvideno za obdobje od 1. maja 2021 do 30. septembra 2021.

Ob obojestranskem zadovoljstvu z napredkom po tem obdobju, bo odprta možnost tudi za morebitno zaposlitev študenta.

Če vas sodelovanje zanima, se do petka, 23. aprila 2021, javite asist. Mateji Čuček na email: mateja.cucek1@um.si.

Še nekaj o podjetju:

Trboveljski DEWESoft sodi med vodilne proizvajalce merilnih inštrumentov v svetu. S svojimi inovativnimi rešitvami pomaga vodilnim podjetjem v letalski, avtomobilski in transportni industriji ter v gradbeništvu in energetiki pri razvoju izdelkov, še preden pride do njihove prve vgradnje.

DEWESoft s svojo opremo s pomočjo številnih testiranj proizvajalcem že v razvojni fazi omogoča razviti izdelke do stopnje, ki zagotavlja, da so vrhunski, varni, zanesljivi ter primerni za uporabo. Dewesoftovo celovito rešitev na področju merilne tehnike sestavlja visoko zmogljiv programski paket DEWESoft, ki omogoča enostaven zajem podatkov in njihovo analizo. Danes je na trgu prisotna paleta inovativnih izdelkov, ki zaradi svoje vsestranskosti in odličnega programskega paketa sodijo med inovativnejše izdelke na trgu. DEWESoftove izdelke uporabljajo svetovno znana podjetja, kot so denimo Nasa, Boeing, Škoda, GM, Audi, Toyota, Bridgestone, CAT, Valeo, Rolls Royce, Honeywell, Harley Davidson, Lockheed Martin.