Prihodnost projektnega vodenja: izid knjige “The Future of Project Management: Adapting to Modern Needs« avtorjev Univerze v Mariboru

Obveščamo vas o izidu nove knjige z naslovom “The Future of Project Management: Adapting to Modern Needs“, delo izr. prof. dr. Igorja Vrečka z Ekonomsko-poslovne fakultete Univerze v Mariboru in izr. prof. dr. Brigite Gajšek s Fakultete za logistiko. Knjiga je bila objavljena pod okriljem Cambridge Scholars Publishing.

V delu avtorja raziskujeta sodobne trende in izzive v projektnem vodenju, ki so posledica hitrega razvoja digitalnih tehnologij, umetne inteligence in projektnega gospodarstva. Poudarek je na združevanju klasičnih načel vodenja z inovativnimi pristopi in tehnologijami, ob hkratnem izpostavljanju pomembnosti človeškega faktorja in vrednot v projektnem managementu.

Knjiga je namenjena strokovnjakom na področju vodenja projektov, študentom in vsem, ki se želijo seznaniti z najnovejšimi trendi v tej dinamični disciplini.

Za več informacij: https://www.cambridgescholars.com/product/978-1-5275-5373-6