Pridružite se nam na nepozabni študijski ekskurziji v Zlín in Uherské Hradiště!

V okviru razpisa RSF (Razvojni steber financiranja 2021-2024: financiranje mednarodnih študijskih obiskov za študente) organiziramo nepozabno študijsko ekskurzijo v Zlín in Uherské Hradiště, katere namen je promocija programov mobilnosti.

Naš gostitelj bo univerza Tomas Bata, obiskali pa bomo Fakulteto za logistiko in krizno upravljanje ter Fakulteto za management in ekonomijo.

Datum ekskurzije: 11. do 14. marec 2024

Pripravili smo raznolik program, ki zajema predavanja, praktične delavnice, obisk podjetij ter številne druge aktivnosti, ki bodo obogatile izobraževalno izkušnjo. Ne bo pa manjkalo tudi sproščenega druženja s študenti gostujočih fakultet.

Kaj pričakujemo od vas:

• zavzetost v vseh načrtovanih aktivnostih ekskurzije,
  • pozitiven odnos in entuziazem,
  • da kot naši ambasadorji predstavljate fakulteto v najboljši luči,
  • sodelujete pri pripravi in predstavitvi fakultete.

Finančni prispevek za ekskurzijo:

Fakulteta krije glavnino stroškov, povezanih s prevozom in nastanitvijo. Za kritje delnih stroškov in dodatnih dejavnosti pa je predviden prispevek v višini 30 € s strani vsakega udeleženca.

Kako se prijavite?

• Število mest je omejeno na 20 študentov, zato pohitite s prijavo (upoštevali bomo vrstni red prijav, tutorji študenti imajo prednost pri prijavi).
  • Prijavite se lahko preko spletnega prijavnega obrazca: https://forms.office.com/e/bmRMmU7qsw

Ne zamudite te izjemne priložnosti za učenje, raziskovanje in zabavo.