Pridruži se obisku fakultet v Beogradu in Novem Sadu

Spoštovane študentke in spoštovani študenti,

pridružite se nam na 4-dnevnem obisku partnerskih fakultet v Beogradu in Novem Sadu.

Od 27. februarja do 2. marca 2023 bomo obiskali Fakulteto za tehnične vede Univerze v Novem Sadu in Fakulteto za organizacijske vede Univerze v Beogradu. Ogledali si bomo fakultetne laboratorije, spoznali študijske programe, študentske dejavnosti in študentski utrip mesta Beograd ter Novi Sad. V okviru strokovne ekskurzije bomo obiskali tudi logistično podjetje, predvsem pa se bomo seznanili z možnostjo študentskih izmenjav (Erasmus+, CEEPUS) na partnerskih institucijah.

Pomembne informacije:

TERMIN: 27.2. – 2.3. 2023

ČAS ZA PRIJAVO: do petka, 17. februarja 2023 oz. do zapolnitve prostih mest, zato pohitite! –> Prijavite se na erasmus.fl@um.si

NAMEN: predstavitev možnosti študentske izmenjave na partnerskih institucijah

STROŠKI: Fakulteta za logistiko krije strošek nočitev (2x Beograd in 1x Novi Sad) in avtobusni prevoz.

KAJ MORATE VZETI S SEBOJ?
Poleg obilice dobre volje in radovednosti osebni dokument, ki vam bo omogočal prehod meje.