Postani OZN mladinski delegat 2024

Mladinski svet Slovenije | Postani OZN mladinski delegat 2024 (mss.si)
 INFO DAN – mladinski delegat Slovenije pri Organizaciji združenih narodov (OZN) (google.com)

Na Mladinskem svetu Slovenije (MSS) v letu 2024 nadaljujemo z delovanjem instituta mladinskega delegata pri Organizaciji združenih narodov (OZN), s katerim že deseto leto zapored vključujemo mlade v globalne razsežnosti mladinskega delovanja, spremljanja in izvajanja aktivnosti za uresničevanje ciljev trajnostnega razvoja, ki so bili sprejeti v okviru Agende 2030 za trajnostni razvoj. Tekom zadnjih desetih let so se naši mladinski delegati udeležili zasedanj komisij za človekove pravice v Ženevi in nagovorili 3. odbor Generalne skupščine OZN, udeležili so se številnih konferenc po Evropi in doma.