Podelili smo priznanja Fakultete za logistiko

Na Fakulteti za logistiko smo v ponedeljek, 16. decembra 2019, podelili priznanja Fakultete za logistiko za študijske dosežke, znanstveno-raziskovalno delo in izjemne dosežke, pedagoško delo ter strokovno delo.

Prav tako smo podelili potrdila tutorjem za njihovo odlično delo v preteklem letu.

Zahvalili pa smo se tudi Luki Hermanu, prodekanu za študentske zadeve, ki je z današnjim dnem zaključil dvoletni mandat.

Priznanje Fakultete za logistiko za najboljšega študenta ali študentko letnika za študijsko leto 2018/2019 v posameznem študijskem programu 1. in 2. stopnje so prejeli:

• Martin Dolinšek za 1. letnik visokošolskega strokovnega študijskega programa Gospodarska in tehniška logistika;
  • Jernej Jereb za 1. letnik univerzitetnega študijskega programa Logistika sistemov;
  • Vasja Omahne za 1. letnik magistrskega študijskega programa Logistika sistemov;
  • Luka Leben za 2. letnik visokošolskega strokovnega študijskega programa Gospodarska in tehniška logistika;
  • Mateja Čuček za 2. letnik magistrskega študijskega programa Logistika sistemov;
  • Edi Ibrahimkadić za 3. letnik visokošolskega strokovnega študijskega programa Gospodarska in tehniška logistika;
  • Iris Čeh za 3. letnik univerzitetnega študijskega programa Logistika sistemov.

Priznanja za najboljša zaključna dela so prejeli:

• Špela Kovše na visokošolskem strokovnem študijskem programu, ki je pod mentorstvom prof. dr. Boruta Jereba izdelala diplomsko delo z naslovom pregled področja in statistična obdelava podatkov iz dosedanjih raziskav o črnem ogljiku,
  • Iris Čeh na univerzitetnem študiju, ki je pod mentorstvom prof. dr. Boruta Jereba izdelala delo z naslovom Problematika proizvodnje emisij co2 kontejnerskih ladij v primerjavi s cestnim kontejnerskim transportom,
  • Teodor Hliš na magistrskem študiju, ki je pod mentorstvom prof. dr. Toneta Lerherja izdelal magistrsko delo z naslovom Načrtovanje avtomatiziranega regalnega skladiščnega sistema za uskladiščenje in odpremo jeklenih profilov,
  • Mateja Čuček na magistrskem študiju, ki je pod mentorstvom doc. dr. Sonje Mlaker Kač izdelala magistrsko delo z naslovom Organizacijska kultura v slovenskih logističnih podjetjih in njen vpliv na zadovoljstvo zaposlenih,
  • Dejan Martinc na magistrskem študiju, ki je pod mentorstvom doc. dr. Brigite Gajšek izdelal magistrsko delo z naslovom prenova oskrbovanja montažnih linij.

Priznanje za pedagoško delo sta prejeli asist. dr. Tea Vizinger in asist. Tina Cvahte Ojsteršek za prispevek na področju izvajanja in razvoja izobraževalne dejavnosti ter dela in sodelovanja s študenti.

Priznanje za znanstvenoraziskovalno delo in izredne dosežke sta prejela doc. dr. Matevž Obrecht in izr. prof. dr. Matjaž Knez za objavo članka v reviji z z izjemno visokim količnikom vpliva, kar nakazuje na pomembnost in odmevnost dela.

Priznanje za strokovno delo sta prejeli sodelavki iz referata.  Marjana Potočnik za predano delo v Referatu za študentske zadeve, njeno pripadnost fakulteti in pozitivno energijo, ki se kaže v odnosu do študentov in zaposlenih kot tudi v predanosti pri pridobivanju novih kandidatov za študij ter Ksenija Končan kot vodja Referata za študentske zadeve, ki delo opravlja zelo profesionalno. Odlikuje jo natančnost, vestnost, zanesljivost, odgovornost, predanost in skrbnost in si vseskozi prizadeva za odlično vzdušje pri delu.

Tutorji, ki so prejeli priznanje za študijsko leto 2018/2019:

• Špela Kovše,
  • Luka Herman,
  • Tadej Gračner,
  • Kristinka Balažinec,
  • Miha Vogel,
  • Marcel Labaš,
  • Vanja Pirš,
  • Iris Čeh,
  • Maja Slapar.

Zahvaljujemo se tudi Gimnaziji Celje Center ter dijakoma Jeni Knez in Aleksandru Breznikarju, ki sta z izjemnimi glasbenimi vložki popestrila današnjo podelitev. Hvala tudi osebju restavracije Stolpič, ki so poskrbeli za razvajanje naših brbončic.

Nagrajencem iskreno čestitamo!

Utrinki z dogodka v galeriji.