Podelili smo priznanja Fakultete za logistiko UM

Trdo delo, vztrajnost, neomajnost, ne popuščanje, iskanje novih izzivov, 100 % vložek, za nekatere preprosto sledenje svoji viziji in dokazovanje samemu sebi, da zmoreš, da znaš, da obvladaš. Vse to so karakteristike, ki odlikujejo prejemnike priznanja Fakultete za logistiko Univerze v Mariboru, ki smo jih podelili danes.
V skladu s Pravilnikom o podelitvi priznanj FL UM smo v ponedeljek, 4. aprila 2022, podelili priznanja za študijske dosežke, pedagoško delo, strokovno delo in za izredne dosežke za študijsko leto 2020/2021.
Najprej smo se zahvalili našim tutorjem, ki dajejo napotke za lažji in uspešnejši študij, nudijo podporo in usmerjanje pri reševanju stisk in študijskih dilem, predvsem pa so zaslužni za sproščanje in razbremenitev študentov po stresnih izpitnih obdobjih. To so: Neja Gracej, Špela Kovše, Milica Obradović, Brina Slekovec in Rihard Slokan.
Prejemniki priznanj so:
  • Patricija Rijavec kot najboljša študentki 1. letnika visokošolskega strokovnega študijskega programa
  • Jan Kellner kot najboljši študent 1. letnika univerzitetnega študijskega programa Logistika sistemov
  • Miha Kadiš kot najboljši študenu 1. letnika magistrskega študijskega programa Logistika sistemov
  • Jaka Progar kot najboljši študent 2. letnika visokošolskega strokovnega študijskega programa
  • Valentina Vavdi kot najboljša študentka 2. letnika univerzitetnega študijskega programa
  • Neja Kokot kot najboljša študentka 3. letnika visokošolskega strokovnega študijskega programa
  • Tadej Bibič, ki je prejel dve priznanji – kot najboljši študent 3. letnika visokošolskega strokovnega študijskega programa ter za svoje zaključno delo
  • Sara Čepin kot najboljša študentka 3. letnika univerzitetnega študijskega programa
  • Jernej Jereb je prav tako prejel dve priznanji – kot najboljši študent 3. letnika univerzitetnega študijskega programa ter za zaključno delo.
  • Gordana Marković za najboljše diplomsko delo na univerzitetnem študijskem programu.
  • doc. dr. Tina Cvahte Ojsteršek za pedagoško delo
  • asist. Simona Šinko za pedagoško delo
  • izr. prof. dr. Marjan Sternad za pedagoško delo
  • izr. prof. dr. Brigita Gajšek za izredne dosežke
  • Vid Mlejnik za strokovno delo ter
  • Valerija Kotnik za strokovno delo.
Zahvalili smo se tudi Svenu Rošerju za njegovo predano delo kot Prodekan za študentska vprašanja, vodenje Študentskega sveta fakultete in njegovo angažiranost pri organizaciji obštudijskih dejavnosti ter promociji fakultete.
Posebna zahvala gre Gimanziji Celje-Center, ki so s čudovitimi zvoki znova neprecenljivo obogatili naš dogodek. In ekipi restavracije Stolpič za pogostitev.
Nagrajencem iskreno čestitamo.