​​​​Univerza v Mariboru v okviru Razpisa za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe ter Razpisa za vpis v podiplomske študijske programe Univerze v Mariboru v študijskem letu 2022/2023 ponuja dodatna mesta za vpis razseljenih oseb z začasno zaščito iz Ukrajine.

​​Prijavni roki bodo odprti od 26. aprila do 1. septembra 2022.

V okviru prijavnih rokov za vpis razseljenih oseb z začasno zaščito iz Ukrajine so kandidatom/-kam na Fakulteti za logistiko UM na voljo:

• 5 mest na univerzitetnem študijskem programu Logistika sistemov, ki se v angleškem jeziku izvaja v Ljubljani ter
  • 5 mest na magistrskem študijskem programu Logistika sistemov, ki se prav tako izvaja v angleškem jeziku in v Ljubljani.

Več informacij najdete na: Odprti so dodatni prijavni roki za vpis razseljenih oseb z začasno zaščito iz Ukrajine (um.si)