:: Objavljeni so sklepi Komisije za študijske zadeve :: VPIS MOŽEN DO NAJKASNEJE 29. SEPTEMBRA 2022

V spodaj pripeti datoteki objavljamo sklepe Komisije za študijske zadeve.

Pozivamo vas, da nemudoma oddate potrebno za vpis v študijsko leto 2022/2023 (vpis v višji letnik, ponavljanje letnika ali podaljšanje statusa).

Pri tem vas opominjamo, da je vpis mogoče opraviti najkasneje do 29. septembra 2022.

Vse o vpisu je objavljeno na spletni strani: Informacije o vpisu: napredovanje, ponavljanje, pogojni vpis, absolvent… | Fakulteta za logistiko (um.si)

Popolna vpisna dokumentacija zajema:

ZA VSE ŠTUDENTE:

• študentsko izkaznico, v kolikor potrebuješ hologramsko nalepko za novo študijsko leto,
  • podpisan vpisni list (NAREDIŠ V AIPS-u)
  • izpolnjen in podpisan predmetnik (NATISNEŠ IZ AIPS-a).

DODATNO ZA IZREDNE ŠTUDENTE:

Vse o vpisu je objavljeno na spletni strani: Informacije o vpisu: napredovanje, ponavljanje, pogojni vpis, absolvent… | Fakulteta za logistiko (um.si)

Želimo vam uspešno novo študijsko leto.