Nagovor dekanice ob začetku študijskega leta

dekanica Maja Fošner

prof. dr. Maja Fošner
Dekanica

Spoštovane študentke in spoštovani študenti Fakultete za logistiko UM,

ob vstopu v novo študijsko leto vam izrekam dobrodošlico na fakulteti in vam želim uspešen študij, poln optimizma in motiviranosti.

Dovolite mi nekaj neposrednosti.

Vedite, da je konkurenca med vami velika in samo od vas je odvisno, kako dobri logisti boste po koncu študija. Pričnite s študentskim delom resno in zavzeto od današnjega dneva dalje. Študij ni le pridobivanje znanja, temveč je predvsem oblikovanje zrele osebnosti, ki se vsakega problema loti na izviren, a tudi potencialno uspešen način, pri čemer deluje osebnostno in družbeno etično.

Seveda pri tem nikar ne pozabite, da so študentska leta lepa, polna razgibanega življenja, zato si svoj prosti čas dobro razporedite in ohranite telesno ter duhovno kondicijo za vse napore, ki jih prinašajo študentska leta.

Bodite ponosni, da ste del univerzitetne skupnosti in študenti mednarodno priznane ter edine specializirane fakultete za področje logistike in oskrbovalnih verig v Sloveniji.

Ob vstopu v akademsko leta 2022/2023 vam želim uspešen začetek študija ter odlično počutje v prostorih naše fakultete.

S spoštovanjem,

Dekanica,