Možnost projektnega dela v podjetju B/S/H Nazarje d. o. o.

Podjetje BSH Nazarje d. o. o. išče resnega študenta Logistike (magistrski študijski program, absolvent magistrskega študijskega programa) za plačano projektno delo (2-3 mesece) s kasnejšo možnostjo zaposlitve.

Gre za delo z robotskim transporterjem AGV MirHook100/200 (posnetek stanja, optimizacija transportnih poti ter programiranje poti robota – predhodno izobraževanje s strani podjetja). Študent bo imel v okviru projekta imel možnost izvedbe raziskave v okviru magistrskega dela. Informacije glede prijave na delovno mesto lahko dobite pri asist. Igorju Grofelniku (kabinet 421) oz. na tel. 34285321 .