Logistka leta 2023 je mag. Melita Rozman Dacar iz SŽ-Tovorni promet, d.o.o.

Slovensko logistično združenje vsako leto podeljuje častno priznanje Logist leta najuspešnejšemu posamezniku za najbolj inovativne in prodorne logistične prakse, ki so bile implementirane v preteklem letu.
V procesu izbora za podeljevanje častnega naziva Logist leta sodeluje Akademija in Fakulteta za logistiko, kar zagotavlja visoko raven strokovnosti, kredibilnosti in kakovosti.

Med vsemi kandidati, za leto 2023 si je laskav naziv prislužila mag. Melita Rozman Dacar iz SŽ-Tovorni promet, d.o.o.

Letos v Portorožu poteka že 11. Logistični kongres, ki se je pričel danes in kjer se bodo dotaknili celovitih logističnih storitev in nadgradnje z umetno inteligenco, največji poudarek pa bodo namenili regionalni prisotnosti in njenemu vplivu na učinkovitost oskrbovalnih verig.  Na povabilo organizatorjev sta se ga udeležili dekanica prof.dr. Maja Fošner in prodekanica prof.dr. Rebeka Kovačič Lukman.