Letošnji študentski simpozij bo v Istanbulu – pridružite se!

Spoštovane študentke in spoštovani študenti,

v soorganizaciji naše fakultete, bo tudi letos potekal tradicionalni, že 11. mednarodni študentski simpozij. Verjamemo, da bomo letošnjega izpeljali v živo in to v čudovitem Istanbulu.
Letošnja gostiteljica simpozija je School of Transportation and Logistics of Istanbul University.

Ne zamudite in se nam pridružite od

8. do 12. novembra 2021.

Letošnji poudarek simpozija je »Sodobna logistika: prilagajanje novim izzivom«, saj se vsi sprašujemo, kako se bosta spremenila sektorja logistike in upravljanje oskrbovalnih verig.
Kaj bo prinesla post-covid era? Ali je konec globalnih oskrbovalnih verig? Je avtomatizacija še vedno val prihodnosti? Ali lahko domnevamo, da bo obvladovanje tveganj narekovalo oskrbovalne verige? Ali je prihodnost v razvoju novih tehnologij?

Študentke in študente vabimo, da pripravite prispevke na zgornjo temo. Izbrane prispevke boste predstavili na simpoziju, objavljeni pa bodo tudi v reviji.

V dogovoru s Študentskim svetom FLUM se posameznemu udeležencu simpozija pokrijejo stroški prevoza in nastanitve.

Registrirajte se že danes na spletni strani simpozija http://student-symposium.fl.um.si/, kjer boste našli tudi več informacij.

Veselimo se poslanih prispevkov.