Konferenca Piloti Pilotom: Dišalo je po trajNOStNOSti

Sodelavci na projektu NOO DigInGreen (doc. ddr. Lazar Pavić, asist. Majeja Čuček, asist. Martin Fale in Bojana Slomošek Šlamberger) so se dne 8. 5. 2024 udeležili konference Piloti Pilotom v Kongresnem centru Brdu.

V okviru konference je potekala predstavitev vseh projektov v shemi NOO. Centralni del dogodka je predstavljala Tržnica pilotnih projektov, na kateri smo udeležencem predstavili konkretne dosežke našega DigInGreen projekta.
Naša stojnica je poleg predstavitve rezultatov DigInGreen projekta, zadišala trajNOStNOStno, saj je interaktivna igrica “TrajNOStNOST” spodbudila udeležence, da samo z uporabo svojega vonja ločijo trajnostne in netrajnostne oskrbovalne verige.
Interes in odzivi udeležencev v igrici nam je v navdih za nadaljnje delo na DigInGreen projektu Fakultete za logistiko UM.