Kljub vročini, v okviru projekta DIGinGREEN ne počivamo

V okviru projekta DigiGreen, ki ga izvajamo na Fakulteti za logistiko, smo kljub visokim temperaturam v juliju organizirali kar šest zanimivih delavnic. Naš cilj je izobraževati in spodbujati trajnostne prakse v logistiki ter širše.

V juliju smo se posvetili različnim vidikom logistike in trajnostnega razvoja, in sicer:

Logistika skozi igro – doc. dr. Uroš Kramar nas je 5. julija popeljal skozi zabavno in poučno delavnico, ki je potekala od 14:00 do 16:15.

Informacijska varnost – asist. Nena Orel Šanko nam je 8. julija od 13:30 do 15:45 predstavila ključne vidike zaščite podatkov in informacijskih sistemov.

Krožno gospodarstvo in vrednostne verige – prof. dr. Rebeka Kovačič Lukman in asist. Kristijan Brglez sta nas 9. julija od 13:30 do 15:45 popeljala v svet trajnostnega gospodarstva.

Kako organizirati potovanje na trajnosten način? – doc. dr. Tina Cvahte Ojsteršek in doc. dr. Lazar Pavić sta nas 10. julija od 8:30 do 11:30 vodila po Rogaški Slatini in nam pokazala, kako lahko potujemo trajnostno.

Kako zmanjšati svoj ogljični odtis? – izr. prof. dr. Matevž Obrecht nam je 11. julija od 13:30 do 15:45 predstavil načine za zmanjšanje našega vpliva na okolje.

Kako komunicirajo vodje? – asist. Mateja Čuček nas je 12. julija od 13:30 do 15:45 naučila učinkovitih komunikacijskih veščin za vodenje.

Hvala vsem predavateljem in udeležencem za aktivno sodelovanje! Več informacij o našem projektu najdete na digingreen.org. Skupaj gradimo trajnostno prihodnost! 🌍💚