Kdo so prejemniki priznanj Fakultete za logistiko?

Na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru vsako leto podelimo priznanja za študijske dosežke, pedagoško, znanstveno raziskovalno in strokovno delo ter za izredne dosežke za preteklo študijsko obdobje.

Danes, 27. maja 2021, smo v spletni podelitvi podelili priznanja naslednjim prejemnicam in prejemnikom.

Priznanje Fakultete za logistiko za najboljšo študentko ali študenta letnika za študijsko leto 2019/2020 v posameznem študijskem programu 1. in 2. stopnje prejmejo:

• Kaja Šparaš za 1. letnik visokošolskega strokovnega študijskega programa Gospodarska in tehniška logistika;
  • Eva Ferlič za 1. letnik univerzitetnega študijskega programa Logistika sistemov;
  • Špela Kovše za 1. letnik magistrskega študijskega programa Logistika sistemov;
  • Martin Dolinšek za 2. letnik visokošolskega strokovnega študijskega programa Gospodarska in tehniška logistika;
  • Sara Čepin in Valentina Drešček za 2. letnik univerzitetnega študijskega programa Logistika sistemov;
  • Milena Kajba za 2. letnik magistrskega študijskega programa Logistika sistemov;
  • Linda Luršak za 3. letnik visokošolskega strokovnega študijskega programa Gospodarska in tehniška logistika.

Priznanje Fakultete za logistiko za študijske dosežke za najboljše diplomsko delo na visokošolskem strokovnem študijskem programu Gospodarska in tehniška logistika za študijsko leto 2019/2020 prejmeta študenta Klemen Lisec in Lenart Razpotnik.

Priznanje Fakultete za logistiko za izredne dosežke za študijsko leto 2019/2020 prejmejo:

• prof. dr. Bojan Rosi za izredne dosežke pri razvoju Fakultete za logistiko UM v času opravljanja dekanske funkcije;
  • izr. prof. dr. Matevž Obrecht, doc. dr. Uroš Kramar, asist. dr. Mateja Forte, asist. Igor Grofelnik in Manca Zrinski za izvedbo projekta H2Student.

Podelili pa smo tudi potrdila našim tutorjem: Špeli Kovše, Mileni Kajba, Maji Slapar, Vasji Omahnetu, Marcelu Labašu, Tadeju Gračnerju.