Izšla je nova številka fakultetne revije

V teh dneh je izšla nova številka revije.

Dekanica in odgovorna urednica prof. dr. Maja Fošner je ob tem poudarila, da

“znanstveno raziskovanje logistike in oskrbovalnih verig pomembno pripomore k razvoju svetovne logistike. Z izzivom izdajanje znanstvene revije smo se na fakulteti spopadli že kmalu po ustanovitvi. Spremembe, ki smo jim priča na področju logistike in upravljanja oskrbovalnih verig, pa nas nenehno motivirajo in tako smo z decembrom pričeli izdajati revijo pod novim naslovom “Logistics, Supply Chain, Sustainability and Global Challenges”.
Revija tako ponuja najsodobnejše vpoglede v tehnologijo, upravljanje in razvoj inovacij na vseh področjih logistike in upravljanja oskrbovalnih verig. Namenjena je raziskovalcem, doktorskim študentom in mladim raziskovalcem, katerih področje raziskovanja je logistika.
Veseli smo, da smo za prvo številko revije pod novim imenom pridobili tako kvalitetne članke tujih raziskovalcev, zato vas vabim k branju prve številke”.

Vabljeni k branju: https://sciendo.com/issue/JLST/12/1