:: Iščeš študentsko delo :: Študentsko delo v materialnem toku (m/ž/d) BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje

Pričnite z delom in hitro napredujte v podjetju BSH Hišni aparati, kjer ponujajo študentsko delo v materialnem toku (m/ž/d).

Kot vodilni proizvajalec hišnih aparatov in rešitev, hitro uresničujemo ideje in izboljšujemo kvaliteto življenja naših uporabnikov. Z našimi globalnimi znamkami kot so Bosch, Siemens, Gaggenau in Neff in z našimi lokalnimi znamkami, ponujamo širok spekter priložnosti, ki jih lahko odkrivate. Zaposlene spodbujamo k razvoju njihovega potenciala in nenehnemu učenju.

Verjamemo, da je dobro delo rezultat strastiin sreče zaposlenih na delovnem mestu. Pridružite se nam in poiščite dom svoji karieri.