:: Iščeš službo? :: Vodja projektov stalnih izboljšav

Crane Co. je več milijardno ameriško globalno podjetje, ki ga je leta 1855 ustanovil R.T. Crane. Podjetje zaposluje več kot 12.000 ljudi v Ameriki, Evropi, Bližnjem vzhodu, Aziji in Avstraliji. Naši izdelki so nepogrešljivi v kemični in naftni industriji, proizvodnji električne energije, transportu, letalstvu in pri tiskanju denarja. Družba se deli na štiri poslovne segmente: Fluid Handling, Payment & Merchandising Technologies, Aerospace & Electronics in Engineered Materials. Del segmenta Fluid Handling je tudi slovensko podjetje Armature d.o.o., ki razvija in izdeluje tehnološko napredne sisteme na področju industrijskih ventilov.

V podjetje vabijo novega sodelavca za vodjo projektov stalnih izboljšav.

Več informacij v prilogi.