:: Iščeš službo :: Prosto delovno mesto Mladega raziskovalca/raziskovalke pod vodstvom izr. prof. dr. Rebeke Kovačič Lukman

Namen Javnega razpisa za zaposlitev mladih raziskovalcev za leto 2021 je izbrati kandidate za usposabljanje za raziskovalno delo na podlagi pogodbe o zaposlitvi za določen čas, in sicer do največ štirih let oz. do zaključka doktorskega študija, ki bo izbranim kandidatom za mlade raziskovalce (v nadaljevanju: kandidatom) financiran s strani Javne agencije za raziskovalno dejavnost RS.

Več o pogojih prijave lahko najdete na spletnih strani Univerze v Mariboru – Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce.

Vsebina raziskovanja:

Raziskovanje bo potekalo v okviru programske skupine “Računsko intenzivni kompleksni sistemi”. Raziskovalno delo bo usmerjeno na sisteme verig vrednosti (oskrbovalnih verig) in procese krožnega gospodarstva.

Za več informacij o vsebini se obrnite na izr. prof. dr. Rebeko Kovačič Lukman rebeka.kovacic@um.si