:: Iščeš službo? :: Interblock išče sodelavca v logistiki

O Interblocku

Smo eno izmed vodilnih svetovno znanih podjetij na področju razvoja elektronskih igralnih naprav s preko 30 letnimi izkušnjami. Več o nas na spletnem mestu https://www.interblockgaming.com/sl/about/

Zakaj delati z nami?

• Ker dvigujemo standarde v industriji in zagotavljamo luksuzno interaktivno in zabavno izkušnjo.
  • Ker v našem okolju nastajajo superiorne rešitve za kazinoje, arkade, igralne dvorane in igralne salone.
  • Ker smo mednarodno okolje, v katerem se ustvarjajo pozitivne izkušnje in so inovacije del našega dnk.

Koga želimo privabiti v svoj tim?

Ambiciozne in vedoželjene posameznike, ki želijo delati v Sloveniji (Mengeš), a delovati v svetovnem merilu (zato je potrebno odlično znanje angleškega jezika😊).

Izkušnje? Ne, niso potrebne, le strast do dela v logistiki in zmožnost uporabe naučenega v šoli – poznavanje osnovne logistične terminologije (paritete, carinske tarife, carinske postopke (uvoz/izvoz), spremna dokumentacija npr CMR, EUR1).

Prijave zbiramo prek naslova: jelica.lazarevic@interblockgaming.com