Fakultetna revija vedno bolj prepoznana

Z velikim ponosom in veseljem sporočamo, da je naša fakultetna revija “Logistics, Supply Chain, Sustainability and Global Challenges” pridružena kot partnerska revija prestižne SDEWES Conference.

Gre za pomembno priznanje kakovosti našega dela, zavezanosti k odličnosti in želje po stalnem prispevanju k znanstveni skupnosti.

Naša revija, ki je prosto dostopna na Sciendo, je v zadnjih letih pridobila veliko zanimanja in priznanja.

Postati partnerska revija konference, kot je SDEWES, nam omogoča še večjo prepoznavnost, povečuje našo vidljivost v mednarodni skupnosti in nam omogoča dostop do najnovejših raziskav na področju trajnostnega razvoja energije, vode in okoljskih sistemov.

Takšen dosežek ne bi bil mogoč brez neprestane predanosti in truda našega uredniškega odbora. Posebne čestitke gredo dekanici prof. dr. Maji Fošner, odgovorni urednici revije, in prof. dr. Rebeki Kovačič Lukman za njun neomajen napor in zavezanost k odličnosti.

Zahvaljujemo se tudi vsem avtorjem, recenzentom in bralcem, ki so s svojim delom in podporo pomembno prispevali k rasti in uspehu revije.