Covid-19 – Izzivi s klasičnimi volitvami

Situacija, v kateri smo se znašli zaradi koranavirusne bolezni, nas sili k premisleku glede ustaljenih praks.

Tudi na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru smo se znašli pred izzivi glede izvedbe klasičnih volitev za dekana.

Strokovnjaki na FL UM smo se v sodelovanju z Univerzo v Mariboru in ostalimi članicami lotili izziva organizacije in tehničnih rešitev pri izvedbi digitalnih volitev.

S svojim znanjem bomo uspešno pripomogli pri iskanju najboljših digitalnih rešitev ne le na ravni univerze, ampak na reševanju izzivov, ki nam jih nalaga Covid-19 na svetovni ravni.

Ponosni smo, da v okviru iskanja rešitev sodeluje tudi naša fakulteta, v njenem imenu prof. dr .Borut Jereb, prodekan za mednarodno sodelovanje in kakovst na FL UM ter vodja Centra za informacijske sisteme FL, ki je med drugim tudi revizor informacijskim sistemov z nazivi CISA, CISM, CGEIT.