Akreditacijska hiša ECBE še posebej izpostavila našo fakulteto

Akreditacijska hiša ECBE krepi svoj nastop v mednarodnem okolju, saj je njihova akreditacija ena bolj prepoznavnih v poslovnem okolju.

Krepitev prepoznavnosti se kaže tudi v njihovem marketinškem nastopu. V njihovem mesečnem e-glasilu so posebno čast namenili prav naši fakulteti, kjer so nam čestitali za podaljšanje akreditacije za najdaljše možno obdobje petih let.

Dekanica prof.  dr. Maja Fošner je članica t. i. “Board of directors”, ki je najvišji organ akreditacijske organizacije ECBE. Sedem članski organ odloča o podeljševanju akreditacij študijskim programom na področju poslovnega upravljanja (managementa) in drugih študijskih programov s področja menjalnih procesov.