V obdobju od 13. 5. 2024 do 18. 5. 2024 smo na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru gostili 31 študentov in 6 profesorjev na spomladanski šoli “Agritourism as logistical support for the sustainability of the natural and cultural heritage”, ki je bila organizirana v okvoru mreže “Tourism and Agriculture Sustainable Alliances #Tasa network”, katere glavni koordinator je doc. ddr. Lazar Pavić. Udeleženecem poletne šole smo ponudili zani,ivi delavnnici “Kako organizirati potovanje na trajnosten način” in “Osnove informacijske varnosti”, ki smo jih razvili v okviru projekta NOO DIgInGreen, ki ga izvajamo na Fakulteti za logistiko. Del spomladanske šole so bile tudi obvezne terenske vaje, ki jim bojo priznane kot del njihovega rednega študijskega programa. Zahvaljujemo se gostom in upamo, da se v kratkem srečamo spet!