:: 9. mednarodna poletna šola :: Izjemna priložnost za študente FL

Spoštovane študentke in spoštovani študenti,

od 12. do 18. junija 2022, bo na fakulteti potekala tradicionalna 9. mednarodna poletna šola.

Letošnja bo še posebej futuristično usmerjena, saj se boste ukvarjali z droni, predvsem z njihovo uporabo v komercialne namene, pri čemer je avtonomna vožnja nujna za dosego začrtanih ciljev dronske dostave. Pridobili boste vpogled v tehnologijo dronov kot tudi v zakonske zahteve, ki sledijo konceptu komercialne uporabe.

Zakaj na mednarodno poletno šolo?

Mednarodna poletna šola ponuja drugačen pristop k pridobivanju najsodobnejših znanj, kjer udeleženci na podlagi študije primera spoznavajo najsodobnejša dognanja na področju logistike in oskrbovalnih verig.

Hkrati pa je organizirana tako, da omogoča veliko druženja s tujimi udeleženci, organiziranih prostočasnih aktivnosti in ekskurzij.

Res izjemna priložnost, da spoznate nove prijatelje, navežete stike s tujimi študenti in si odprete vrata za potovanja ali vas morda prepriča, da se odločite za Erasmus+ izmenjavo.

Kako se prijavite in kaj ponujamo?

Za študente Fakultete za logistiko Univerze v Mariboru smo tudi letos v sodelovanju s Študentskim svetom FL UM, pripravili posebno ponudbo.

Cena za tedensko udeležbo je 90 €, pri čemer vam polovico krije ŠS FL UM.

Kar pomeni, da vas bo udeležba stala le 45 €.

Ponudba zajema kritje kotizacije, udeležebo na vseh dogodkih, organiziranih v okviru poletne šole, ekskurzije in bivanje v hostlu MCC.

Več informacij in prijavni obrazec, najdete na: summer school