:: Supply Chain Day :: Izzivi sedanjosti, rešitve prihodnosti

21. apr

Na Fakulteti za logistiko Univerze v Mariboru ob mednarodnem Dnevu oskrbovalnih verig organiziramo posvet na temo

IZZIVI SEDANJOSTI, REŠITVE PRIHODNOSTI:

› Logistika in oskrbovalne verige ‹

Oskrbovalne verige v prihodnosti – kaj bo v ospredju? Bo kupec še vedno kralj?

Že nekaj časa je zanesljivost oskrbe na svetovnem trgu v ospredju. Nezanesljivost globalne oskrbovalne verige, ki so vidne šele v izrednih razmerah, je najprej razkrila korona, nato pa tudi rast cen surovin in energije ter sedaj vojna v Ukrajini.

Kakšne rešitve se obetajo, kdo se razmeram najbolje prilagaja… O vsem tem bomo debatirali z gosti posveta:

• Adino Mlivič, strokovnjakinjo za interno logistiko v podjetju B/S/H hišni aparati
  • Igorjem Žulo, predsednikom Slovenskega logističnega združenja
  • Tadejem Smogavcem, stokovnjakom za e-mobilnost in
  • Borutom Hočevarjem, novinarjem časnika Finance, ki pokriva teme energetike in logistike.

Pridružite se nam na fakulteti v četrtek, 21. aprila 2022, ob 12. uri.

Supply Chain Day_vabilo-01