Srečanje Programskega sveta FL UM

7. jun

Programski svet Fakultete za logistiko je posvetovalni organ za področje študijskih programov in izvajanja študija. Zavedamo se namreč, da sta razvoj in uspešnost slovenske logistike odvisna od kompetentnih diplomantov logistike, zato morajo biti znanja, ki jih diplomanti pridobijo v času študija, usklajena s potrebami gospodarstva. Predstavniki programskega sveta so strokovnjaki različnih področij logistike in z njihovo pomočjo bodo naši študijski programi in vsebine še kakovostnejši.

V ponedeljek, 7. junija 2021, ob 16. uri organiziramo srečanje s predstavniki Programskega sveta, kjer bomo predstavili program dekanice FL UM, študijske programe ter lastno raziskavo kompetenc, ki jih potrebujejo logisti 21. stoletja.

Veseli smo, da se počasi vračamo v “predkoronsko” stanje in da bo dogodek potekal v živo.