Prijavni rok za zapolnitev prostih mest na podiplomskem študiju

21. sep
22. sep

prosta_podiplomski

• Kandidati/-ke, ki niso oddali/-e prijave v prvem roku.
  • Kandidati/-ke, ki po prvem roku niso bili/-e sprejeti/-e na želeni študij.
  • Kandidati/-ke, ki so se v prvem roku prijavili/-e na študijski program, ki se ne bo izvajal.
  • Kandidati/-ke, ki so se v prvem roku prijavili/-e na študijski program, za katerega se še ne ve, ali se bo izvajal.
  • Kandidati/-ke, ki se v drugem roku prijavljajo na študijske programe, ki se izvajajo kot izredna oblika študija.
  • Slovenci/-ke brez slovenskega državljanstva in državljani/-ke držav nečlanic EU – tujci/-ke, če se fakulteta za to odloči.

Zadnji dan za elektronsko oddajo prijave v eVŠ je 22. september 2022 do 12. ure.

Po 22. septembru 2022 po 12. uri urejanje in brisanje prijave ne bo več mogoče.
Kandidati/-ke lahko oddajo eno (1) prijavo.

Kandidati/-ke morajo prijavo za vpis v podiplomske študijske programe Univerze v Mariboru oddati elektronsko, in sicer prek spletnega portala eVŠ  (odpiranje v novem zavihku). Ministrstvo bo razpis za vpis objavilo tudi na spletnem portalu eVŠ  (odpiranje v novem zavihku), na katerem bodo objavljena tudi (pisna in video) navodila za izpolnjevanje prijave za vpis v slovenskem in angleškem jeziku.