Prijavni rok za zapolnitev prostih mest na dodiplomskem študiju

22. sep
23. sep

prosta_dodiplomski

• Kandidati/-ke, ki se niso prijavili/-e v prvem ali drugem prijavnem roku.
  • Kandidati/-ke, ki so oddali/-e prvo ali drugo prijavo in v izbirnem postopku tekočega leta niso uvrstili/-e v nobenega od v prijavi naštetih študijskih programov.
  • Kandidati/-ke, sprejeti/-e v prvem ali drugem prijavnem roku v študijski program, ki se ne bo izvajal.

Zadnji dan za elektronsko oddajo prijave vključno s prilogami v eVŠ je 23. september 2022.
Kandidati/-ke lahko oddajo največ tri (3) prijave, v vsaki lahko navedejo eno študijsko željo.

Prijavo za vpis kandidat/-ka odda z elektronsko vlogo na spletnem portalu eVŠ https://portal.evs.gov.si/prijava/ s kvalificiranim digitalnim potrdilom, AAI-računom ali uporabniškim imenom in geslom preko sistema SI-Pass, ki deluje v okviru Državnega centra za storitve zaupanja.