Obišči nas na e-INFORMATIVI

22. jan
23. jan

Obiščite nas na Informativi, v petek in soboto. Tudi mi bomo tam – najdete nas v hali Univerze v Mariboru.

Dostop do e-informative: Informativa

13. Informativa je sejem izobraževanja in poklicev, to sta dva največja PREDINFORMATIVNA dneva, kjer se predstavljajo vseslovenske univerze, srednje šole, gimnazije, višje šole, izobraževalni programi doma in v tujini in vse potrebne informacije, ki jih potrebujejo mladi pri vpisu in vprašanju KAM NAPREJ? Vse informacije bodo ONLINE na spletnem mestu www.informativa.si.

Letos bo organizacija e-Informative potekala po enakem principu kot potek fizičnega sejma, in sicer bo sestavljala:

• info točko za pregled vseh vsebin pred vstopom na virtualno sejmišče;
  • virtualne sejemske dvorane, organizirane po področjih (srednje šole, poklicno izobraževanje, fakultete …);
  • predavalnico s seminarji in predavanji na različne teme o izobraževanju in zaposlovanju;
  • klepetalnico, kjer boste spoznali različne poklice.
Programi in organizacije bodo tokrat zavzele online platformo, kjer se bodo obiskovalci lahko sprehodili med zabavnimi virtualnimi razstavnimi prostori.
INFO_park-01-scaled-e1609771300942.jpg
Registracija in udeležba bo za vse obiskovalce BREZPLAČNA. Vse kar boste potrebovali za udeležbo na 13. Informativi bo dobra internetna povezava in računalnik (namizni ali tablični). Obiskovalcem bo na dan Informative na voljo registracijski link, preko katerega boste imeli možnost brezplačnega vstopa v e-Informativo.